psycholog Cannet (Alpes-Maritimes) we Francji +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Cannet (Alpes-Maritimes), psycholog nerwica Cannet (Alpes-Maritimes), leczenie bezsenności Cannet (Alpes-Maritimes), leczenie nerwicy Cannet (Alpes-Maritimes), psycholog ataki paniki Cannet (Alpes-Maritimes), psycholog borderline Cannet (Alpes-Maritimes), leczenie chad Cannet (Alpes-Maritimes), wsparcie alkoholików Cannet (Alpes-Maritimes), psycholog dla par Cannet (Alpes-Maritimes), terapia małżenśka Cannet (Alpes-Maritimes), psycholog terapia rodzinna Cannet (Alpes-Maritimes), wsparcie DDA Cannet (Alpes-Maritimes), kryzys w związku, myśli samobójcze Cannet (Alpes-Maritimes), interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Cannet (Alpes-Maritimes) możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.