psycholog Campi Bisenzio Włochy2018-08-22T11:22:57+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

psycholog Campi Bisenzio we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Campi Bisenzio, psycholog nerwica Campi Bisenzio, leczenie bezsenności Campi Bisenzio, leczenie nerwicy Campi Bisenzio, psycholog ataki paniki Campi Bisenzio, psycholog borderline Campi Bisenzio, leczenie chad Campi Bisenzio, wsparcie alkoholików Campi Bisenzio, psycholog dla par Campi Bisenzio, terapia małżenśka Campi Bisenzio, psycholog terapia rodzinna Campi Bisenzio, wsparcie DDA Campi Bisenzio, kryzys w związku, myśli samobójcze Campi Bisenzio, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Campi Bisenzio możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu

ADHD u osób dorosłych – jakie są objawy

ADHD u dorosłych – fakty i mity Zespół nadpobudliwości psychoruchowej z deficytem uwagi i koncentracji kojarzy się głównie z okresem dzieciństwa. Tymczasem objawy,

Psychoterapia uzależnień od marihuany

Uzależnienie od marihuany – gdzie szukać wsparcia? Nikt nie wie, ilu ich jest, bo nikt nie prowadził takich badań. Tymczasem w mediach społecznościowych, wśród Polaków żyjących w Holandii, coraz częściej