psycholog Bracciano Włochy2020-02-18T20:07:50+00:00

ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

psycholog Bracciano we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Bracciano, psycholog nerwica Bracciano, leczenie bezsenności Bracciano, leczenie nerwicy Bracciano, psycholog ataki paniki Bracciano, psycholog borderline Bracciano, leczenie chad Bracciano, wsparcie alkoholików Bracciano, psycholog dla par Bracciano, terapia małżenśka Bracciano, psycholog terapia rodzinna Bracciano, wsparcie DDA Bracciano, kryzys w związku, myśli samobójcze Bracciano, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Bracciano możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu