Psycholog Biała Podlaska +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: Psycholog depresja Biała Podlaska Psycholog nerwica Biała Podlaska, leczenie bezsenności Biała Podlaska, leczenie nerwicy Biała Podlaska, Psycholog ataki paniki Biała Podlaska, Psycholog borderline Biała Podlaska, leczenie chad Biała Podlaska, wsparcie alkoholików Biała Podlaska, Psycholog dla par Psycholog, terapia małżenśka Biała Podlaska, Psycholog terapia rodzinna Biała Podlaska, wsparcie DDA Biała Podlaska, kryzys w związku, myśli samobójcze Biała Podlaska, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Biała Podlaska możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.