psycholog Berkel en Rodenrijs Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: psycholog depresja Berkel en Rodenrijs, psycholog nerwica Berkel en Rodenrijs, leczenie bezsenności Berkel en Rodenrijs, leczenie nerwicy Berkel en Rodenrijs, psycholog ataki paniki Berkel en Rodenrijs, psycholog borderline Berkel en Rodenrijs, leczenie chad Berkel en Rodenrijs, wsparcie alkoholików Berkel en Rodenrijs, psycholog dla par Berkel en Rodenrijs, terapia małżenśka Berkel en Rodenrijs, psycholog terapia rodzinna Berkel en Rodenrijs, wsparcie DDA Berkel en Rodenrijs, kryzys w związku, myśli samobójcze Berkel en Rodenrijs, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Berkel en Rodenrijs możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.