polski psychoterapeuta Zwickau Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Zwickau, polski psychoterapeuta nerwica Zwickau, leczenie bezsenności Zwickau, leczenie nerwicy Zwickau, polski psychoterapeuta ataki paniki Zwickau, polski psychoterapeuta borderline Zwickau, leczenie chad Zwickau, wsparcie alkoholików Zwickau, polski psychoterapeuta dla par Zwickau, terapia małżenśka Zwickau, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Zwickau, wsparcie DDA Zwickau, kryzys w związku, myśli samobójcze Zwickau, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Zwickau możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.