polski psychoterapeuta Zeltweg Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Zeltweg, polski psychoterapeuta nerwica Zeltweg, leczenie bezsenności Zeltweg, leczenie nerwicy Zeltweg, polski psychoterapeuta ataki paniki Zeltweg, polski psychoterapeuta borderline Zeltweg, leczenie chad Zeltweg, wsparcie alkoholików Zeltweg, polski psychoterapeuta dla par Zeltweg, terapia małżenśka Zeltweg, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Zeltweg, wsparcie DDA Zeltweg, kryzys w związku, myśli samobójcze Zeltweg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Zeltweg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.