polski psychoterapeuta Zell am See Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Zell am See, polski psychoterapeuta nerwica Zell am See, leczenie bezsenności Zell am See, leczenie nerwicy Zell am See, polski psychoterapeuta ataki paniki Zell am See, polski psychoterapeuta borderline Zell am See, leczenie chad Zell am See, wsparcie alkoholików Zell am See, polski psychoterapeuta dla par Zell am See, terapia małżenśka Zell am See, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Zell am See, wsparcie DDA Zell am See, kryzys w związku, myśli samobójcze Zell am See, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Zell am See możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.