polski psychoterapeuta Villeurbanne we Francji +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Villeurbanne, polski psychoterapeuta nerwica Villeurbanne, leczenie bezsenności Villeurbanne, leczenie nerwicy Villeurbanne, polski psychoterapeuta ataki paniki Villeurbanne, polski psychoterapeuta borderline Villeurbanne, leczenie chad Villeurbanne, wsparcie alkoholików Villeurbanne, polski psychoterapeuta dla par Villeurbanne, terapia małżenśka Villeurbanne, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Villeurbanne, wsparcie DDA Villeurbanne, kryzys w związku, myśli samobójcze Villeurbanne, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Villeurbanne możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.