polski psychoterapeuta Veenendaal Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Veenendaal, polski psychoterapeuta nerwica Veenendaal, leczenie bezsenności Veenendaal, leczenie nerwicy Veenendaal, polski psychoterapeuta ataki paniki Veenendaal, polski psychoterapeuta borderline Veenendaal, leczenie chad Veenendaal, wsparcie alkoholików Veenendaal, polski psychoterapeuta dla par Veenendaal, terapia małżenśka Veenendaal, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Veenendaal, wsparcie DDA Veenendaal, kryzys w związku, myśli samobójcze Veenendaal, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Veenendaal możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.