polski psychoterapeuta Trondheim Norwegia2020-01-07T04:37:00+00:00

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ

PSYCHOLOG ONLINE PSYCHOTERAPEUTA ONLINE

umów wizytę

polski psychoterapeuta Trondheim +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ WYGODNIE NA KONTO BANKOWE LUB PAYPAL

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Trondheim, polski psychoterapeuta nerwica Trondheim, leczenie bezsenności Trondheim, leczenie nerwicy Trondheim, polski psychoterapeuta ataki paniki Trondheim, polski psychoterapeuta borderline Trondheim, leczenie chad Trondheim, wsparcie alkoholików Trondheim, polski psychoterapeuta dla par Trondheim, terapia małżenśka Trondheim, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Trondheim, wsparcie DDA Trondheim, kryzys w związku, myśli samobójcze Trondheim, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Trondheim możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu