polski psychoterapeuta Tønsberg Norwegia2019-07-24T00:39:07+00:00

UMÓW SIĘ JUŻ TERAZ

PSYCHOLOG ONLINE PSYCHOTERAPEUTA ONLINE

umów wizytę

polski psychoterapeuta Tønsberg +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ WYGODNIE NA KONTO BANKOWE LUB PAYPAL

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Tønsberg, polski psychoterapeuta nerwica Tønsberg, leczenie bezsenności Tønsberg, leczenie nerwicy Tønsberg, polski psychoterapeuta ataki paniki Tønsberg, polski psychoterapeuta borderline Tønsberg, leczenie chad Tønsberg, wsparcie alkoholików Tønsberg, polski psychoterapeuta dla par Tønsberg, terapia małżenśka Tønsberg, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Tønsberg, wsparcie DDA Tønsberg, kryzys w związku, myśli samobójcze Tønsberg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Tønsberg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

ARTYKUŁY

Nowości na blogu