polski psychoterapeuta Strabane Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Strabane, polski psychoterapeuta nerwica Strabane, leczenie bezsenności Strabane, leczenie nerwicy Strabane, polski psychoterapeuta ataki paniki Strabane, polski psychoterapeuta borderline Strabane, leczenie chad Strabane, wsparcie alkoholików Strabane, polski psychoterapeuta dla par Strabane, terapia małżenśka Strabane, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Strabane, wsparcie DDA Strabane, kryzys w związku, myśli samobójcze Strabane, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Strabane możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.