polski psychoterapeuta Stadskanaal Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Stadskanaal, polski psychoterapeuta nerwica Stadskanaal, leczenie bezsenności Stadskanaal, leczenie nerwicy Stadskanaal, polski psychoterapeuta ataki paniki Stadskanaal, polski psychoterapeuta borderline Stadskanaal, leczenie chad Stadskanaal, wsparcie alkoholików Stadskanaal, polski psychoterapeuta dla par Stadskanaal, terapia małżenśka Stadskanaal, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Stadskanaal, wsparcie DDA Stadskanaal, kryzys w związku, myśli samobójcze Stadskanaal, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Stadskanaal możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.