polski psychoterapeuta Sittard Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Sittard, polski psychoterapeuta nerwica Sittard, leczenie bezsenności Sittard, leczenie nerwicy Sittard, polski psychoterapeuta ataki paniki Sittard, polski psychoterapeuta borderline Sittard, leczenie chad Sittard, wsparcie alkoholików Sittard, polski psychoterapeuta dla par Sittard, terapia małżenśka Sittard, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Sittard, wsparcie DDA Sittard, kryzys w związku, myśli samobójcze Sittard, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Sittard możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.