polski psychoterapeuta Seekirchen am Wallersee Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Seekirchen am Wallersee, polski psychoterapeuta nerwica Seekirchen am Wallersee, leczenie bezsenności Seekirchen am Wallersee, leczenie nerwicy Seekirchen am Wallersee, polski psychoterapeuta ataki paniki Seekirchen am Wallersee, polski psychoterapeuta borderline Seekirchen am Wallersee, leczenie chad Seekirchen am Wallersee, wsparcie alkoholików Seekirchen am Wallersee, polski psychoterapeuta dla par Seekirchen am Wallersee, terapia małżenśka Seekirchen am Wallersee, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Seekirchen am Wallersee, wsparcie DDA Seekirchen am Wallersee, kryzys w związku, myśli samobójcze Seekirchen am Wallersee, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Seekirchen am Wallersee możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.