polski psychoterapeuta Schrems Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Schrems, polski psychoterapeuta nerwica Schrems, leczenie bezsenności Schrems, leczenie nerwicy Schrems, polski psychoterapeuta ataki paniki Schrems, polski psychoterapeuta borderline Schrems, leczenie chad Schrems, wsparcie alkoholików Schrems, polski psychoterapeuta dla par Schrems, terapia małżenśka Schrems, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Schrems, wsparcie DDA Schrems, kryzys w związku, myśli samobójcze Schrems, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Schrems możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.