polski psychoterapeuta Schrattenthal Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Schrattenthal, polski psychoterapeuta nerwica Schrattenthal, leczenie bezsenności Schrattenthal, leczenie nerwicy Schrattenthal, polski psychoterapeuta ataki paniki Schrattenthal, polski psychoterapeuta borderline Schrattenthal, leczenie chad Schrattenthal, wsparcie alkoholików Schrattenthal, polski psychoterapeuta dla par Schrattenthal, terapia małżenśka Schrattenthal, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Schrattenthal, wsparcie DDA Schrattenthal, kryzys w związku, myśli samobójcze Schrattenthal, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Schrattenthal możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.