polski psychoterapeuta Papendrecht Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Papendrecht, polski psychoterapeuta nerwica Papendrecht, leczenie bezsenności Papendrecht, leczenie nerwicy Papendrecht, polski psychoterapeuta ataki paniki Papendrecht, polski psychoterapeuta borderline Papendrecht, leczenie chad Papendrecht, wsparcie alkoholików Papendrecht, polski psychoterapeuta dla par Papendrecht, terapia małżenśka Papendrecht, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Papendrecht, wsparcie DDA Papendrecht, kryzys w związku, myśli samobójcze Papendrecht, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Papendrecht możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.