ZAREJESTRUJ SIĘ NA

SESJĘ ONLINE

umów wizytę

polski psychoterapeuta Orio al Serio we Włoszech +48 882444173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

+48 882 444 173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

psycholog online
cennik psycholog online

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP – WYGODNIE NA KONTO BANKOWE

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.:

Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Orio al Serio, polski psychoterapeuta nerwica Orio al Serio, leczenie bezsenności Orio al Serio, leczenie nerwicy Orio al Serio, polski psychoterapeuta ataki paniki Orio al Serio, polski psychoterapeuta borderline Orio al Serio, leczenie chad Orio al Serio, wsparcie alkoholików Orio al Serio, polski psychoterapeuta dla par Orio al Serio, terapia małżenśka Orio al Serio, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Orio al Serio, wsparcie DDA Orio al Serio, kryzys w związku, myśli samobójcze Orio al Serio, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Orio al Serio możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.

<