polski psychoterapeuta Oldenzaal Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Oldenzaal, polski psychoterapeuta nerwica Oldenzaal, leczenie bezsenności Oldenzaal, leczenie nerwicy Oldenzaal, polski psychoterapeuta ataki paniki Oldenzaal, polski psychoterapeuta borderline Oldenzaal, leczenie chad Oldenzaal, wsparcie alkoholików Oldenzaal, polski psychoterapeuta dla par Oldenzaal, terapia małżenśka Oldenzaal, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Oldenzaal, wsparcie DDA Oldenzaal, kryzys w związku, myśli samobójcze Oldenzaal, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Oldenzaal możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.