polski psychoterapeuta Offenbach w Niemczech +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Offenbach, polski psychoterapeuta nerwica Offenbach, leczenie bezsenności Offenbach, leczenie nerwicy Offenbach, polski psychoterapeuta ataki paniki Offenbach, polski psychoterapeuta borderline Offenbach, leczenie chad Offenbach, wsparcie alkoholików Offenbach, polski psychoterapeuta dla par Offenbach, terapia małżenśka Offenbach, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Offenbach, wsparcie DDA Offenbach, kryzys w związku, myśli samobójcze Offenbach, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Offenbach możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.