polski psychoterapeuta Nuoro we Włoszech +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Nuoro, polski psychoterapeuta nerwica Nuoro, leczenie bezsenności Nuoro, leczenie nerwicy Nuoro, polski psychoterapeuta ataki paniki Nuoro, polski psychoterapeuta borderline Nuoro, leczenie chad Nuoro, wsparcie alkoholików Nuoro, polski psychoterapeuta dla par Nuoro, terapia małżenśka Nuoro, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Nuoro, wsparcie DDA Nuoro, kryzys w związku, myśli samobójcze Nuoro, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Nuoro możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.