polski psychoterapeuta Norwich w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Norwich polski psychoterapeuta nerwica Norwich, leczenie bezsenności Norwich, leczenie nerwicy Norwich, polski psychoterapeuta ataki paniki Norwich, polski psychoterapeuta borderline Norwich, leczenie chad Norwich, wsparcie alkoholików Norwich, polski psychoterapeuta dla par Norwich, terapia małżenśka Norwich, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Norwich, wsparcie DDA Norwich, kryzys w związku, myśli samobójcze Norwich, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Norwich możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.