polski psychoterapeuta Noordwijk-Binnen Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Noordwijk-Binnen, polski psychoterapeuta nerwica Noordwijk-Binnen, leczenie bezsenności Noordwijk-Binnen, leczenie nerwicy Noordwijk-Binnen, polski psychoterapeuta ataki paniki Noordwijk-Binnen, polski psychoterapeuta borderline Noordwijk-Binnen, leczenie chad Noordwijk-Binnen, wsparcie alkoholików Noordwijk-Binnen, polski psychoterapeuta dla par Noordwijk-Binnen, terapia małżenśka Noordwijk-Binnen, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Noordwijk-Binnen, wsparcie DDA Noordwijk-Binnen, kryzys w związku, myśli samobójcze Noordwijk-Binnen, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Noordwijk-Binnen możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.