polski psychoterapeuta Newtownards Irlandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ VIDEO ROZMOWY

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Newtownards, polski psychoterapeuta nerwica Newtownards, leczenie bezsenności Newtownards, leczenie nerwicy Newtownards, polski psychoterapeuta ataki paniki Newtownards, polski psychoterapeuta borderline Newtownards, leczenie chad Newtownards, wsparcie alkoholików Newtownards, polski psychoterapeuta dla par Newtownards, terapia małżenśka Newtownards, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Newtownards, wsparcie DDA Newtownards, kryzys w związku, myśli samobójcze Newtownards, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Newtownards możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.