polski psychoterapeuta Neumarkt am Wallersee Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Neumarkt am Wallersee, polski psychoterapeuta nerwica Neumarkt am Wallersee, leczenie bezsenności Neumarkt am Wallersee, leczenie nerwicy Neumarkt am Wallersee, polski psychoterapeuta ataki paniki Neumarkt am Wallersee, polski psychoterapeuta borderline Neumarkt am Wallersee, leczenie chad Neumarkt am Wallersee, wsparcie alkoholików Neumarkt am Wallersee, polski psychoterapeuta dla par Neumarkt am Wallersee, terapia małżenśka Neumarkt am Wallersee, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Neumarkt am Wallersee, wsparcie DDA Neumarkt am Wallersee, kryzys w związku, myśli samobójcze Neumarkt am Wallersee, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Neumarkt am Wallersee możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.