polski psychoterapeuta Mittersill Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Mittersill, polski psychoterapeuta nerwica Mittersill, leczenie bezsenności Mittersill, leczenie nerwicy Mittersill, polski psychoterapeuta ataki paniki Mittersill, polski psychoterapeuta borderline Mittersill, leczenie chad Mittersill, wsparcie alkoholików Mittersill, polski psychoterapeuta dla par Mittersill, terapia małżenśka Mittersill, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Mittersill, wsparcie DDA Mittersill, kryzys w związku, myśli samobójcze Mittersill, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Mittersill możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.