polski psychoterapeuta Meyzieu we Francji +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Meyzieu, polski psychoterapeuta nerwica Meyzieu, leczenie bezsenności Meyzieu, leczenie nerwicy Meyzieu, polski psychoterapeuta ataki paniki Meyzieu, polski psychoterapeuta borderline Meyzieu, leczenie chad Meyzieu, wsparcie alkoholików Meyzieu, polski psychoterapeuta dla par Meyzieu, terapia małżenśka Meyzieu, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Meyzieu, wsparcie DDA Meyzieu, kryzys w związku, myśli samobójcze Meyzieu, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Meyzieu możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.