polski psychoterapeuta Mannersdorf am Leithagebirge Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Mannersdorf am Leithagebirge, polski psychoterapeuta nerwica Mannersdorf am Leithagebirge, leczenie bezsenności Mannersdorf am Leithagebirge, leczenie nerwicy Mannersdorf am Leithagebirge, polski psychoterapeuta ataki paniki Mannersdorf am Leithagebirge, polski psychoterapeuta borderline Mannersdorf am Leithagebirge, leczenie chad Mannersdorf am Leithagebirge, wsparcie alkoholików Mannersdorf am Leithagebirge, polski psychoterapeuta dla par Mannersdorf am Leithagebirge, terapia małżenśka Mannersdorf am Leithagebirge, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Mannersdorf am Leithagebirge, wsparcie DDA Mannersdorf am Leithagebirge, kryzys w związku, myśli samobójcze Mannersdorf am Leithagebirge, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Mannersdorf am Leithagebirge możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.