polski psychoterapeuta Maarssen Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Maarssen, polski psychoterapeuta nerwica Maarssen, leczenie bezsenności Maarssen, leczenie nerwicy Maarssen, polski psychoterapeuta ataki paniki Maarssen, polski psychoterapeuta borderline Maarssen, leczenie chad Maarssen, wsparcie alkoholików Maarssen, polski psychoterapeuta dla par Maarssen, terapia małżenśka Maarssen, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Maarssen, wsparcie DDA Maarssen, kryzys w związku, myśli samobójcze Maarssen, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Maarssen możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.