polski psychoterapeuta Lüneburg Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Lüneburg, polski psychoterapeuta nerwica Lüneburg, leczenie bezsenności Lüneburg, leczenie nerwicy Lüneburg, polski psychoterapeuta ataki paniki Lüneburg, polski psychoterapeuta borderline Lüneburg, leczenie chad Lüneburg, wsparcie alkoholików Lüneburg, polski psychoterapeuta dla par Lüneburg, terapia małżenśka Lüneburg, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Lüneburg, wsparcie DDA Lüneburg, kryzys w związku, myśli samobójcze Lüneburg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Lüneburg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.