polski psychoterapeuta Lisse Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Lisse, polski psychoterapeuta nerwica Lisse, leczenie bezsenności Lisse, leczenie nerwicy Lisse, polski psychoterapeuta ataki paniki Lisse, polski psychoterapeuta borderline Lisse, leczenie chad Lisse, wsparcie alkoholików Lisse, polski psychoterapeuta dla par Lisse, terapia małżenśka Lisse, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Lisse, wsparcie DDA Lisse, kryzys w związku, myśli samobójcze Lisse, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Lisse możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.