polski psychoterapeuta Lienz Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Lienz, polski psychoterapeuta nerwica Lienz, leczenie bezsenności Lienz, leczenie nerwicy Lienz, polski psychoterapeuta ataki paniki Lienz, polski psychoterapeuta borderline Lienz, leczenie chad Lienz, wsparcie alkoholików Lienz, polski psychoterapeuta dla par Lienz, terapia małżenśka Lienz, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Lienz, wsparcie DDA Lienz, kryzys w związku, myśli samobójcze Lienz, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Lienz możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.