polski psychoterapeuta Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold) w BELGII +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO WHATSAPP LUB SKYPE

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), polski psychoterapeuta nerwica Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), leczenie bezsenności Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), leczenie nerwicy Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), polski psychoterapeuta ataki paniki Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), polski psychoterapeuta borderline Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), leczenie chad Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), wsparcie alkoholików Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), polski psychoterapeuta dla par Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), terapia małżenśka Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), polski psychoterapeuta terapia rodzinna Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), wsparcie DDA Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), kryzys w związku, myśli samobójcze Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold), interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Leopoldsburg (fr. Bourg-Léopold) możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.