polski psychoterapeuta Katwijk aan Zee Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Katwijk aan Zee, polski psychoterapeuta nerwica Katwijk aan Zee, leczenie bezsenności Katwijk aan Zee, leczenie nerwicy Katwijk aan Zee, polski psychoterapeuta ataki paniki Katwijk aan Zee, polski psychoterapeuta borderline Katwijk aan Zee, leczenie chad Katwijk aan Zee, wsparcie alkoholików Katwijk aan Zee, polski psychoterapeuta dla par Katwijk aan Zee, terapia małżenśka Katwijk aan Zee, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Katwijk aan Zee, wsparcie DDA Katwijk aan Zee, kryzys w związku, myśli samobójcze Katwijk aan Zee, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Katwijk aan Zee możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.