polski psychoterapeuta Kaiserslautern Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Kaiserslautern, polski psychoterapeuta nerwica Kaiserslautern, leczenie bezsenności Kaiserslautern, leczenie nerwicy Kaiserslautern, polski psychoterapeuta ataki paniki Kaiserslautern, polski psychoterapeuta borderline Kaiserslautern, leczenie chad Kaiserslautern, wsparcie alkoholików Kaiserslautern, polski psychoterapeuta dla par Kaiserslautern, terapia małżenśka Kaiserslautern, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Kaiserslautern, wsparcie DDA Kaiserslautern, kryzys w związku, myśli samobójcze Kaiserslautern, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Kaiserslautern możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.