polski psychoterapeuta Ibbenbüren Niemcy +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Ibbenbüren, polski psychoterapeuta nerwica Ibbenbüren, leczenie bezsenności Ibbenbüren, leczenie nerwicy Ibbenbüren, polski psychoterapeuta ataki paniki Ibbenbüren, polski psychoterapeuta borderline Ibbenbüren, leczenie chad Ibbenbüren, wsparcie alkoholików Ibbenbüren, polski psychoterapeuta dla par Ibbenbüren, terapia małżenśka Ibbenbüren, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Ibbenbüren, wsparcie DDA Ibbenbüren, kryzys w związku, myśli samobójcze Ibbenbüren, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Ibbenbüren możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.