polski psychoterapeuta Heidenreichstein Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Heidenreichstein, polski psychoterapeuta nerwica Heidenreichstein, leczenie bezsenności Heidenreichstein, leczenie nerwicy Heidenreichstein, polski psychoterapeuta ataki paniki Heidenreichstein, polski psychoterapeuta borderline Heidenreichstein, leczenie chad Heidenreichstein, wsparcie alkoholików Heidenreichstein, polski psychoterapeuta dla par Heidenreichstein, terapia małżenśka Heidenreichstein, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Heidenreichstein, wsparcie DDA Heidenreichstein, kryzys w związku, myśli samobójcze Heidenreichstein, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Heidenreichstein możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.