polski psychoterapeuta Güssing Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Güssing, polski psychoterapeuta nerwica Güssing, leczenie bezsenności Güssing, leczenie nerwicy Güssing, polski psychoterapeuta ataki paniki Güssing, polski psychoterapeuta borderline Güssing, leczenie chad Güssing, wsparcie alkoholików Güssing, polski psychoterapeuta dla par Güssing, terapia małżenśka Güssing, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Güssing, wsparcie DDA Güssing, kryzys w związku, myśli samobójcze Güssing, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Güssing możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.