polski psychoterapeuta Groß-Enzersdorf Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Groß-Enzersdorf, polski psychoterapeuta nerwica Groß-Enzersdorf, leczenie bezsenności Groß-Enzersdorf, leczenie nerwicy Groß-Enzersdorf, polski psychoterapeuta ataki paniki Groß-Enzersdorf, polski psychoterapeuta borderline Groß-Enzersdorf, leczenie chad Groß-Enzersdorf, wsparcie alkoholików Groß-Enzersdorf, polski psychoterapeuta dla par Groß-Enzersdorf, terapia małżenśka Groß-Enzersdorf, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Groß-Enzersdorf, wsparcie DDA Groß-Enzersdorf, kryzys w związku, myśli samobójcze Groß-Enzersdorf, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Groß-Enzersdorf możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.