polski psychoterapeuta Groot IJsselmonde Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Groot IJsselmonde, polski psychoterapeuta nerwica Groot IJsselmonde, leczenie bezsenności Groot IJsselmonde, leczenie nerwicy Groot IJsselmonde, polski psychoterapeuta ataki paniki Groot IJsselmonde, polski psychoterapeuta borderline Groot IJsselmonde, leczenie chad Groot IJsselmonde, wsparcie alkoholików Groot IJsselmonde, polski psychoterapeuta dla par Groot IJsselmonde, terapia małżenśka Groot IJsselmonde, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Groot IJsselmonde, wsparcie DDA Groot IJsselmonde, kryzys w związku, myśli samobójcze Groot IJsselmonde, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Groot IJsselmonde możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.