polski psychoterapeuta Goirle Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Goirle, polski psychoterapeuta nerwica Goirle, leczenie bezsenności Goirle, leczenie nerwicy Goirle, polski psychoterapeuta ataki paniki Goirle, polski psychoterapeuta borderline Goirle, leczenie chad Goirle, wsparcie alkoholików Goirle, polski psychoterapeuta dla par Goirle, terapia małżenśka Goirle, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Goirle, wsparcie DDA Goirle, kryzys w związku, myśli samobójcze Goirle, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Goirle możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.