polski psychoterapeuta Glasgow w UK +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Glasgow polski psychoterapeuta nerwica Glasgow, leczenie bezsenności Glasgow, leczenie nerwicy Glasgow, polski psychoterapeuta ataki paniki Glasgow, polski psychoterapeuta borderline Glasgow, leczenie chad Glasgow, wsparcie alkoholików Glasgow, polski psychoterapeuta dla par Glasgow, terapia małżenśka Glasgow, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Glasgow, wsparcie DDA Glasgow, kryzys w związku, myśli samobójcze Glasgow, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Glasgow możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.