polski psychoterapeuta Gladbeck w Niemczech +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Gladbeck, polski psychoterapeuta nerwica Gladbeck, leczenie bezsenności Gladbeck, leczenie nerwicy Gladbeck, polski psychoterapeuta ataki paniki Gladbeck, polski psychoterapeuta borderline Gladbeck, leczenie chad Gladbeck, wsparcie alkoholików Gladbeck, polski psychoterapeuta dla par Gladbeck, terapia małżenśka Gladbeck, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Gladbeck, wsparcie DDA Gladbeck, kryzys w związku, myśli samobójcze Gladbeck, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Gladbeck możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.