polski psychoterapeuta Geldrop Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Geldrop, polski psychoterapeuta nerwica Geldrop, leczenie bezsenności Geldrop, leczenie nerwicy Geldrop, polski psychoterapeuta ataki paniki Geldrop, polski psychoterapeuta borderline Geldrop, leczenie chad Geldrop, wsparcie alkoholików Geldrop, polski psychoterapeuta dla par Geldrop, terapia małżenśka Geldrop, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Geldrop, wsparcie DDA Geldrop, kryzys w związku, myśli samobójcze Geldrop, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Geldrop możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.