polski psychoterapeuta Friedberg Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Friedberg, polski psychoterapeuta nerwica Friedberg, leczenie bezsenności Friedberg, leczenie nerwicy Friedberg, polski psychoterapeuta ataki paniki Friedberg, polski psychoterapeuta borderline Friedberg, leczenie chad Friedberg, wsparcie alkoholików Friedberg, polski psychoterapeuta dla par Friedberg, terapia małżenśka Friedberg, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Friedberg, wsparcie DDA Friedberg, kryzys w związku, myśli samobójcze Friedberg, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Friedberg możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.