polski psychoterapeuta Frauenkirchen Austria +48 882444173

WSZYSTKIE WIZYTY ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POŚREDNICTWEM INTERNETU I KOMUNIKATORA

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Frauenkirchen, polski psychoterapeuta nerwica Frauenkirchen, leczenie bezsenności Frauenkirchen, leczenie nerwicy Frauenkirchen, polski psychoterapeuta ataki paniki Frauenkirchen, polski psychoterapeuta borderline Frauenkirchen, leczenie chad Frauenkirchen, wsparcie alkoholików Frauenkirchen, polski psychoterapeuta dla par Frauenkirchen, terapia małżenśka Frauenkirchen, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Frauenkirchen, wsparcie DDA Frauenkirchen, kryzys w związku, myśli samobójcze Frauenkirchen, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Frauenkirchen możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.