polski psychoterapeuta Eindhoven Holandia +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Eindhoven, polski psychoterapeuta nerwica Eindhoven, leczenie bezsenności Eindhoven, leczenie nerwicy Eindhoven, polski psychoterapeuta ataki paniki Eindhoven, polski psychoterapeuta borderline Eindhoven, leczenie chad Eindhoven, wsparcie alkoholików Eindhoven, polski psychoterapeuta dla par Eindhoven, terapia małżenśka Eindhoven, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Eindhoven, wsparcie DDA Eindhoven, kryzys w związku, myśli samobójcze Eindhoven, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Eindhoven możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.