polski psychoterapeuta Düsseldorf w Niemczech +48 882444173

WSZYSTKIE SESJE ODBYWAJĄ SIĘ ONLINE ZA POMOCĄ KOMUNIKATORA ORAZ ROZMOWY VIDEO

SESJE ONLINE MOŻESZ OPŁACIĆ W TRZECH WALUTACH: PLN / EUR / GBP

cennik psycholog online

ZACHOWAJ DWIE PROSTE ZASADY ABY PSYCHOTERAPIA ONLINE PRZEBIEGAŁA PRAWIDŁOWO:

PAMIĘTAJ O KONTAKCIE VIDEO W TRAKCIE SESJI ORAZ O KOMFORTOWYM MIEJSCU DO JEJ PRZEPROWADZENIA. TO WSZYSTKO SPRAWI, ŻE JAKOŚĆ SESJI BĘDZIE IDENTYCZNA JAK TA W GABINECIE.

Pamiętaj o zachowaniu kontaktu video z terapeutą – możesz do tego użyć komunikatorów takich jak Whatsapp lub Skype.
Zadbaj o spokojne miejsce, tak samo jak na sesji w gabinecie ważne jest abyś miał komfortowe warunki bez udziału osób trzecich. Jeśli w domu są jacyś inni mieszkańcy postaraj się odbyć sesję w osobnym pokoju.

Pomagamy także w innych trudnościach: polski psychoterapeuta depresja Düsseldorf, polski psychoterapeuta nerwica Düsseldorf, leczenie bezsenności Düsseldorf, leczenie nerwicy Düsseldorf, polski psychoterapeuta ataki paniki Düsseldorf, polski psychoterapeuta borderline Düsseldorf, leczenie chad Düsseldorf, wsparcie alkoholików Düsseldorf, polski psychoterapeuta dla par Düsseldorf, terapia małżenśka Düsseldorf, polski psychoterapeuta terapia rodzinna Düsseldorf, wsparcie DDA Düsseldorf, kryzys w związku, myśli samobójcze Düsseldorf, interwencja kryzysowa.

Obecnie internet daje nam takie możliwości, że terapię par Düsseldorf możemy prowadzić nawet gdy jedna z osób jest w innym kraju, a wszystko to na zasadzie telekonferencji.